O společnosti

Společnost ČEMAT se zaměřuje na oblast manipulační a stavební techniky, zejména pak na příslušenství k této technice. ČEMAT působí na území České a Slovenské republiky od roku 1997 a po více než patnáctiletém působení si vybudoval vynikající vztahy s největšími světovými výrobci v oblasti manipulační a stavební techniky.

Vedle obchodování s příslušenstvím pro manipulační a stavební techniku, nabízí také prostory ve svém vlastnictví k pronájmu. Jedná se o skladové a výrobní haly se zázemím, prostory vhodné pro administrativní činnost, školící prostory i ubytovací kapacity.

Zákazníci společnosti vědí, že v rozsáhlém portfoliu ČEMAT naleznou širokou nabídku příslušenství a služeb určených pro manipulační a stavební techniku i kvalitní servisní služby. ČEMAT denně dodává zboží zákazníkům ze skladů v Bohumíně, Praze, Lovosicích, Martině a Trnavě.

VOZIK CELY

 

 

 

Náš cíl

Hlavním cílem naší společnosti je spokojený zákazník. Zkušený a kvalifikovaný tým zaměstnanců je připraven splnit požadavky zákazníku k jejich plné spokojenosti. Díky bohatým zkušenostem umíme dobře poradit a najít vhodný typ zboží na míru z našeho portfolia. V případě pronájmu našich prostor nabízíme komplexní služby, včetně outsourcingu služeb dle zájmu a potřeb našich klientů.

 

 

Poslání

Poskytujeme našim klientům produkty a služby v oblasti manipulační techniky a stavebních strojů na profesionální úrovni.

 

 

Vize

Do roku 2025 se staneme jednou z nejvýznamnějších a nejvyhledávanějších firem v oblasti příslušenství k manipulační technice a stavebním strojům, progresivně a inovativně reagující na změny trhu, s majoritním tržním podílem u většiny našich produktů, na celém území České a Slovenské republiky, s působností v rámci střední Evropy a dosahovat tak obratu min. 200 mil. ročně v České republice.

 

 

Zpráva auditora o hospodaření společnosti v roce 2018

Zpráva auditora o hospodaření společnosti v roce 2017

Všeobecné obchodní podmínky

 

Společnost ČEMAT, s.r.o. je držitelem těchto certifikátů:

 

Firemní video

 

Potřebujete více informací o halách a skladovacích prostorech?